Извличане на знание
/ Knowledge Discovery >> Извличане на знание >> Автоматичен >> автомобилни състезания >> НАСКАР >> сезон припомни НАСКАР >> 2000s >>

2001 NASCAR Winston Cup Chronology

h. Май 27, 2001: Coca-Cola 600
<р> Джеф Бъртън завършва лично спад с голяма победа в Coca-Cola 600 в Motor Speedway Лоу. Тони Стюарт завършва на трето място след шестото си място усилие в Индианаполис 500 на същия ден. Stewart завърши всички 1100 мили от състезания в героичен doubleheader усилия
<р> Борис Саид, талантлив състезател по пътищата, е бил един от ". Наел пушки " да се състезават в 12 август Global Crossing на At The Glen на историческия Watkins Glen пътна курса. Шофиране на # 77 Jasper Двигатели Ford, Said бореше колата около пистата на 2.45 мили до финала осмо място. Това е Джери Надо във фонов режим, това малко земеделска състезания през вътрешната линия на пистата за
<р> 17 юни 2001:. Pocono 500
<р> Ricky Ръд изпреварва Джеф Гордън в последните обиколки, за да спечели POCONO 500 . Това е първата победа на Ръд за три години и първата му с мощен екип Робърт Йейтс Ford. 24-ти юни 2001: Dodge /Save Mart 350
<р> Тони Стюарт scoots покрай Роби Гордън с 11 обиколки и останалите резултати победа в Dodge /Save Mart 350 в преименуван Infineon Raceway в Сонома, Калифорния. Гордън е готова да грабне първата си победа NASCAR Winston Cup докато плискаше колата на Кевин Harvick го избутва от пътя. 15 юли 2001
<р> Rookie Kevin Harvick държи на разстояние Robert Pressley да спечели първото състезание в Чикаго Speedway. Победата е втора за сезона Harvick му. Джеф Гордън и Дейл Джарет са заключени в една вратовръзка за преднина в надпреварата за шампионските точки.
<Р> # Бил Елиът 9 Dodge избледнява до горния жлеб като # 40 Sterling Marlin зарежда минало в късните стадии на август 5 Лагера 400 в Индианаполис Мотор Спидуей. Marlin водеше състезанието с 25 обиколки, за да отида, но не успя да парира подвизите високоскоростни на Джеф Гордън, който отиде да спечели третата си събитие в Индианаполис Мотор Спидуей. Elliott започна на първия ред и завърши на осмо място в Dodge Ray Evernham на
<р> 19 Август, 2001:. Pepsi 400
<р> Sterling Marlin кара Dodge към победата в пепси 400 в Мичиган Speedway за първата си победа за сезона. Marlin разбива леда в замяна Dodge към НАСКАР състезателни. Това е първата победа за Dodge тъй Neil Bonnett спечели в Онтарио през 1977 г. 08 септември 2001: Chevrolet 400
<р> Ricky Ръд преобладава в игра на бронята-маркер с Кевин Harvick и печели Chevrolet 400 в Richmond International Speedway. Harvick удря Ръд от поведе в 18-бързи обиколки останалите, но Ръд връща жеста на 12 оби