Извличане на знание
/ Knowledge Discovery >> Извличане на знание >> Автоматичен >> автомобилни състезания >> НАСКАР >> сезон припомни НАСКАР >> 2000s >>

2004 НАСКАР Nextel, Cup Chronology

а Nextel, Купа на NASCAR. Busch и Дейл Earnhardt младши, са вързани за точките водят с девет състезания напуснали. 3 октомври, 2004: EA Sports 500
<р> Дейл Earnhardt младши, има водеща роля в заглавието гонитбата с победа в EA SPORTS 500 в Talladega Superspeedway. По време на телевизионно интервю в победата платно, отговор Junior на въпрос включва ругатня. След какъвто бе по-рано през годината, НАСКАР докове Earnhardt $ 10,000 и 25 точки, му отпадане от първи до второ място в класирането.
<Р> Greg Biffle води Kurt Busch и Джеф Гордън най-Homestead Miami Speedway в ноем 21 Ford 400. Biffle спечели края на сезона, както Busch увит НАСКАР Nextel, Cup шампионат с покритие пето място. Busch преодоля счупен колело и няколко непланирани спирания в бокса, за да продължи в топ пет и спечели титлата от осем точки над Джими Джонсън. Гордън завърши на трето място, а също и ликвидация трети в крайното класиране точки.
<р> 24 Октомври 2004 г.: Subway 500

трагедията стачки, когато Хендрик Motorsports фирма самолетни катастрофи в мъглива планински склон минути преди метрото 500 при Martinsville Speedway. Нито един от 10-те хората на борда да оцелеят. Хендрик Motorsports пилот Джими Джонсън спечели, и е информиран за трагичния инцидент след състезанието.
<р> 10-ти Ноември 2004
<р> NASCAR президент Mike Helton асансьори дългогодишния забраната за спонсорство от твърд алкохол фирми ефективни с сезон 2005 година. НАСКАР екипи вече могат да наемат спонсорски долара от корпорации, които произвеждат ". &Quot духове; 14 ноември 2004: Mountain Dew Southern 500
<р> Джими Джонсън, отброи на " Chase " преди месец, шкафове до четвъртата си победа в последните пет състезания в крайното Mountain Dew Южното 500 в Дарлингтън Raceway. Джонсън се събраха от 247-точков дефицит и деветото място във временното класиране с 18 точки зад лидера Kurt Busch с една раса оставащото.
<Р> Elliott Садлър пушки си # 38 Ford през финалната линия с дължина половин кола пред на # 9 Кейси Kahne да отбележи победа в 04 апр Samsung /Radio Shack 500 при Texas Motor Speedway. Триумфът бе Садлър първата от три години насам. Kahne завърши на второ място за трети път през първите седем състезания от новобранец си сезон
<р> 21 ноември 2004:. Ford 400
<р> Roush Racing удари джакпота като Greg Biffle печели форда 400 в Homestead -Miami Speedway и Kurt Busch завършва пети претенция от 2004 г. " Chase за НАСКАР Nextel, Купа " шампионат.