пред които са изправени, преди да се извади от действие. Намери още акценти от 1981 бейзбол сезон на следващата страница

1981 Baseball Сезон Акценти
<р> Осем седмици от 1981 бейзбол сезон бяха отменени заради стачки на играчите. След като бейзболна възобновено, че е по непопулярна " раздвоен сезон " формат; защото на тази система, двата отбора с най-добрите записи - Синсинати Червените и Сейнт Луис Кардиналс - дори не правят плейофите
<р> Освен всичко на трусовете, сезонът е също познат. за велики изпълнения на играчи като Фернандо Валенцуела, Нолан Райън и Дон Сътън. По-долу можете да видите акцентите от 1981 бейзбол сезон:

<Ли> стачка Играчите "анулира осем седмици на 1981 бейзбол сезон.
  • Резултати Strike сетълмент в първата кампания раздвоен сезон в специалности, тъй като 1892 г.
    <Ли> Благодарение на раздвоен сезон формат, отборът с най-добрия рекорд бейзбола, Синсинати, не отговарят на изискванията за плейофите игра.
    <Ли> В Националната лига Изток, за първата половина на победител Phils са бити от втората половина победител Биоинформатика в пет игра дивизия Плейоф.
    <Ли> В Националната лига Запад, за първата половина на победител LA висшия второто полувреме победител Хюстън в пет мача.
    <Ли> Доджърс победи Биоинформатика в Националната Чемпиъншип Series, като Рик понеделник печели игра пет 2-1 с девети ининг кор.
    <Ли> В American League изток, за първата половина на победител New York оглавява второто полувреме победител Milwaukee в пет мача.
    <Ли> В американската лига Запад, за първата половина на победител Oakland внезапни проверки през второто полувреме победител KC, което направи плейофите с 50-53 цялостното документиране.
    <Ли> янките почистват в American Чемпиъншип Series.
    <Ли> Dodgers спечелят 1981 World Series в шест мача, след като загуби отваряне две игри в Ню Йорк.
  • Yankees bullpen сандали в Серия, особено Джордж Фрейзър (0-3).
    <Ли> Фернандо Валенцуела Лос Анджелис печели 1981 Новобранец на годината и Су Янг национална лига, тъй като той оглавява Националната лига в ининга (192), CGS (11), shutouts (осем), и Ks (180).