Извличане на знание
/ Knowledge Discovery >> Извличане на знание >> Автоматичен >> автомобилни състезания >> НАСКАР >> НАСКАР друга >>

Richard Petty

Ричард Пети
<р> Чрез втората седмица на месец юни 1967 г., Ричард Пети е спечелил 10 от 24-те NASCAR Grand Национални състезания. Сезонът беше наполовина отново и Petty е на силна възбуда, но въпреки това той е бил зад водача без победа второкурсник Джеймс Хилтън в класирането на точки. Такава е процедурата, за да се определи шампион NASCAR - постижения, не винаги е правилно възнаградени
<р> С победа в състезанието 18 юни в Rockingham, Petty влезли своя 11 победа за сезона, но по-важното е, че има. най-накрая хвана NASCAR Grand National точки преднина на. В " Принцът на Randleman " (NC) няма да бъдат застрашени в заглавието гонитбата отново, лесно записване непреодолимо триумф и претакане на втория му от седем НАСКАР първенства.
<Р> Petty нагорещи още по-високи през втората половина на сезона от 1967 г. , В последните 24 състезания, в Plymouth шофиране дребни печели 17 пъти, като му даде 27 победи за 48 стартирания - средно по 0,563 вата. Той спечели шампионата от 6028 пункта над Hylton, който превърнал консистенция, за да завърши на второ място.

В безпрецедентен план за успех, Petty спечели 10 последователни състезания, умопомрачителните постижение, което най-вероятно ще остане в НАСКАР отчетни книги завинаги , The непобеден низ продължило от август в месец октомври.
<Р> Petty себе си и NASCAR фондова състезателни коли, подадена от малките две параграф историите в задната част на спортната секция на първите страници заглавия. Името му, усмивката му, маниерите му, и си рекорд шофиране направени всяка спортна страница четец под Мейсън-Диксън линия обръщам внимание на Южния марката на моторните спортове. Всеки говори и пише за Ричард Пети. В действителност, един Carolina всекидневник съобщи, че Petty свърши втори в 100-милната NASCAR Grand National състезание в Maryville, Тенеси., Без да се отбележи, че Дик Хътчерсън спечели събитието
постижения <р> Пети спечелили хвалебствена в списание Newsweek, за първи път на националния седмичник посветена статия за драйвер на склад автомобил. Той също е включен в Sports Illustrated, списание Life, и True Magazine за мъже. " Ричард Пети За председател " лепенки за броня и бутони ревера започнаха да се появяват по време на сезона от 1967
<р> Като звезда Пети огрял-ярка, някои представители на медиите започнаха да potshots в нов ". " царя; наличност състезателни коли. Те казаха, че не е достоен за вниманието на медиите. Един репо