Извличане на знание
/ Knowledge Discovery >> Извличане на знание >> Автоматичен >> автомобилни състезания >> НАСКАР >> сезон припомни НАСКАР >> 1970 >>

1977 NASCAR Winston Cup Chronology

1977 NASCAR Winston Cup Припомняне
Разгледайте статията 1977 NASCAR Winston Cup Обзор 1977 NASCAR Winston Cup Хронология
<р> До 1977 г., организацията на NASCAR Winston Cup е самата дърпа от оковите на пост- фабричните дни. Корпоративните спонсори бяха скокове на банда, новите собственици на екипа са намерени на местопрестъплението NASCAR обжалване, и някои от оцелелите независими екипи бе подсилена техните операции. Изходните полетата бяха пълни отново, трибуните са близки до капацитет, конкуренцията е по-близо, и телевизионните рейтинги бяха катерене непрекъснато.
<Р> Можете да научите повече за тази година банер в следната статия, включително акценти за сезона, окончателното Класиране и изобилие от снимки
<р> 20 Февруари 1977:. Daytona 500
<р> Cale ръка без оньорна карта дърпа далеч от Benny Parsons в последните обиколки, за да спечели във второто си Daytona 500.
NASCAR Изображение Галерия
<р>
<р> Darrell Уолтрип на # 88 Chevrolet преправи напред от Neil Bonnett в скута откриване на 24 Април Virginia 500 при Martinsville Speedway. Уолтрип проведе си Gatorade /DiGard Racing Chevy отпред за повечето от ранните обиколки, но се поддаде на провал спирачка близо междинна равносметка и се бореше да завърши 21-ви. Pole детегледачка Bonnett понесе да отправи удар от 12-ти място. Вижте повече снимки на NASCAR
<р> 3 Април 1977:. Rebel 500
<р> Darrell Уолтрип печели състезанието обратно към жълто знаме да улови Rebel 500 в Дарлингтън. Уолтрип тъче своя начин чрез сцена катастрофа в четвъртия завой, минавайки Дейвид Пиърсън, Ричард Пети, и Дони Allison върху крайния зелен флаг обиколка.
<р>
<р> 15-ти май 1977: Мейсън-Диксън 500
<р> Cale ръка без оньорна карта ликува след от две черни знамена, чифт непланирани спирания в бокса, и дефицит от четири скута на спечели Мейсън-Диксън 500 в Dover Даунс. Това е шеста победа за сезона в ръка без оньорна карта.
<р>
<р> Брой 11 Cale ръка без оньорна карта води # 1 Donnie Allison, а # 88 Darrell Уолтрип в 23 октомври American 500 в Северна Каролина Motor Speedway. Cale клинч втори пореден NASCAR Winston Cup Grand National шампионат със своя четвърто място. Allison започна # 1 Hoss Ellington шевролета на по полюс и продължи да спечели състезанието, което води окончателните 72 обиколки. . Уолтрип прибрах на трето място в /Gatorade шевролета на DiGard
<р> 04 юли, 1977: 400 Firecracker