Извличане на знание
/ Knowledge Discovery >> Извличане на знание >> Автоматичен >> автомобилни състезания >> НАСКАР >> НАСКАР друга >>

Дейл Earnhardt Jr.

Dale Earnhardt младши
Дейл Earnhardt младши
<р> Дейл Earnhardt младши е благословена, така и обременени с един от най-легендарните имена в историята на фондовата състезателни коли. Като син на покойния NASCAR иконата Дейл Earnhardt, Дейл младши е наследила инстинкти на баща си и трудно зареждане стил на шофиране. Защото той е син на баща си и наследник на една голяма състезателна наследство, той трябва да работи по-големи медии и обществен контрол
<р> Понякога известна като ". Little E, " Earnhardt младши започва професионалната си състезателна кариера на 17 години, се състезава в разделението на улица склад в Concord Motorsport Park, на половин миля три-овална писта в близост до неговия Kannapolis, NC, родния град.
<Р> NASCAR Галерия

Той след това се премества до Busch Series НАСКАР, където скоро контролирани с обратно-към-гръб първенства през 1998 и '99. Той също се завтече пет събития НАСКАР Nextel, купа в '99 преди да се премести в началото серии на пълно работно време НАСКАР през 2000 Jr. бързо направи име за себе си, улавяне две победи и два полюса време си новобранец сезон.
<Р> Порази трагедия при 2,001 Daytona 500, когато Дейл Earnhardt старши е бил убит при инцидент в последната обиколка като младши пресече финалната линия на второ място зад съотборника си Майкъл Waltrip. Earnhardt младши стоеше висок в лицето на тази огромна загуба, вкарвайки емоционална победа Daytona пет месеца по-късно на пепси 400 и печели два пъти повече, за да завърши на осмо място в класирането през 2001.
<Р> Сезонът През 2003 Junior стане Вярно заглавието претендент като той вкара четвърта поредна победа рекордната в Talladega на път за кариера-най-добрият трето място в крайното класиране.
<р> През 2004 г. Earnhardt младши завладява отново Daytona, спечелвайки Daytona 500 на път за висок успех в кариерата шест победи и едно пето място в серията точки.
<р> Въпреки интензивен личен график, Earnhardt младши поддържа безгрижен поведение и способност да се намали насипно състояние и да имат добро време. Като припомня дните си като механик в Chevrolet автокъща на баща му, той също обича да работи върху обширната си колекция специалност кола.

В течение на състезателна си кариера, Earnhardt младши е станал добросъвестен мейнстрийм знаменитост. В допълнение към очакваното баража на рекламни и промоционални изяви, той се появи на телевизионни предавания, MTV и VH-1 документални, холивудски филми и музикални виде