Извличане на знание
/ Knowledge Discovery >> Извличане на знание >> приключение >> дейности на открито >> бягане >>

Как маратон Marine Corps Works

източник: Hage]. Носител Женското беше Muliye Gurmu, с време 2:49:48. Победителят в инвалидна количка, е Дейвид Суоп, които са завършили състезанието в 01:53:03.
<Р> Нито един от победителите приближи рекорда на състезанието. Мъжкият рекорд от 2:14:01 е създадена от Джеф Scuffins през 1987 година рекорд Женското се държи от Олга Маркова, който през 1990 г. завърши състезанието в 02:37:00. [Източник: Marine Corps Marathon]
<р> МСМ става още по-легендарния всяка година, отчасти се дължи на някои от първите си участници. Четирима мъже са завършили МСМ за всяка година се провежда състезанието. Те имат псевдоним - на Ground корито вдясно от входа. Най-младият от Ground корито вдясно от входа е Will Brown, 63. Най-старият е Мел Уилямс, 71 [източник: Marine Corps Marathon]. Нито една от четирите иска да бъде първият, който пропусне MCM, така че всички те направи точка, че са във форма за състезанието всяка година.
<Р> МСМ е известен раса и привлича известни хора. Известни финиширали включват Ал Гор, Джон Едуардс, Тед Копел, Опра Уинфри и Кларънс Томас, наред с много други познати лица [източник: Sirdofsky].
<Р> Дори и да не виждат знаменитости по време на състезанието, вие " Ще има изобилие от компанията на финалната права. Организаторите на състезанието казват, че това не е необичайно за повече от 100 състезатели, за да завърши на всеки 60 секунди. Член на морската пехота представя медал на всеки, който завършва състезанието.
<Р> Finishers след това участва в MCM Finish фестивал в Рослин, Вирджиния. Те могат да използват зоната за Family Link Up, където бегачи и членове на семейството може намери един с друг чрез събиране на близо кули, носещи първата буква от фамилното име на всеки бегач.
<р> Независимо дали управлявате МСМ тази година или с нетърпение очакваме да участва в бъдещо събитие, можете да бъдете сигурни, че ще станем свидетели на някои от най-добрите спортсменство всякога показва в маратон от такава величина.
<р> За повече информация относно този и други текущи събития, непокрит към следващата страница.